CZYSZCZENIE
I SERWIS
SEPARATORÓW

Usługa serwisu separatorów ma na celu zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska oraz zapobieganie ewentualnym awariom separatora.
 
Serwis zalecamy również w celu utrzymania wysokiej wydajności i efektywności pracy systemu kanalizacyjnego lub oczyszczalni ścieków.
 

OFERTA OBSŁUGI SEPARATORÓW

Obsługa separatorów specjalistycznym pojazdem WUKO. SERWIS I OBSŁUGA SEAPRATORÓW;
 

Specjalistyczny sprzęt

Ekspresowa realizacja

Pełna dokumentacja serwisowa

JAK WYGLĄDA SERWIS I CZYSZCZENIE SEPARATORA?

REALIZUJEMY DZIAŁANIA OBSŁUGI SEPARATORÓW JUŻ OD PONAD 13 LAT!

Serwis separatorów obejmuje szereg działań mających na celu zapewnienie sprawności oraz skuteczności działania urządzenia. Oto kilka typowych elementów usługi serwisu separatorów:
  1. Inspekcja i konserwacja,
  2. Czyszczenie,
  3. Konserwacja i naprawy,
  4. Pomiary i analizy,
  5. Dokumentacja i raportowanie.
Regularne serwisowanie separatorów może również przyczynić się do oszczędności poprzez zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii oraz minimalizację kosztów związanych z ewentualnymi naprawami.

 

Serwis separatorów

Prace serwisowe wykonywane na wszystkich rodzajach separatorów świadczone przez naszą Firmę są wykonywane w sposób bezpieczny dla środowiska z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonujemy przeglądy i serwis separatorów zgodnie z wymogami producenta. Po realizacji wystawiamy stosowne dokumenty oraz aktualizujemy wpisy w kartach serwisowych.

Czyszczenie separatorów

Dwadzieścia lat doświadczenia w branży dało nam możliwość pozyskiwania doświadczenia, które skutecznie wykorzystujemy w pracy! Podstawą skutecznej realizacji działań z zakresu czyszczenia separatorów jest organizacja pracy, którą planujemy i stawiamy na pierwszym miejscu w trakcie realizacji usług czyszczenia separatorów. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne technologie i wysokiej jakości sprzęt WUKO.
Prace związane z czyszczeniem separatorów wykonujemy kompleksowo, od wypompowania wszystkich komór, przepłukania filtra oraz separatora, po odbiór i transport odpadu do miejsca utylizacji.

WZORY
UMÓW
I POZWOLENIA

Skontaktuj się

Skontaktuj się bezpośrednio ze specjalistą lub zostaw kontakt w formularzu kontaktowym.
Niezwłocznie oddzwonimy.

Specjalista d/s separatorów i obsługa klienta
Specjalista d/s zagospodarowania odpadów
Specjalista d/s obsługi bazy odpadów i opakowań BDO
Katarzyna Chudak
 +48 608 315 344
bdo@wektorsc.eu
Księgowość

Adres:

Godziny:

Regulaminy: