ODBIÓR ODPADÓW
NIEBEZPIECZNYCH

CZYSZCZENIE
I SERWIS
SEPARATORÓW

CZYSZCZENIE
KANALIZACJI
PRZEMYSŁOWEJ

Działamy na rynku od 1999 roku! Bogate doświadczenie oraz pełen profesjonalizm przekładają się na sprawną, skuteczną i prawidłową realizację naszych usług!

ODBIÓR ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH

CZYSZCZENIE I SERWIS SEPARATORÓW

CZYSZCZENIE KANALIZACJI PRZEMYSŁOWEJ

Działamy na rynku od 1999 roku! Bogate doświadczenie oraz pełen profesjonalizm przekładają się na sprawną, skuteczną i prawidłową realizację naszych usług!

Monika Chudak

Specjalista d/s zagospodarowania odpadów

 +48 504 167 752
 monika.chudak@wektorsc.eu

Sylwia Golda

Specjalista d/s BDO

 +48 608 315 344
 bdo@wektorsc.eu

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ
Z  OFERTĄ NASZYCH USŁUG

Wykonujemy usługi z zakresu udrażniania kanalizacji deszczowej

Wykonujemy usługi z zakresu udrażniania kanalizacji w ogólnodostępnych odcinkach rurowych kanalizacji sanitarnych i ogólnospływowych. Nasza oferta obejmuje również czyszczenie separatorów za pomocą urządzenia typu Wuko oraz serwis separatorów wielu typów.

Czyszczenie i serwis separatorów

Profesjonalna obsługa separatorów przeprowadzana jest zgodnie z dokumentacją DTR producenta urządzenia. Serwisujemy i czyścimy wiele rodzajów separatorów w tym: separatory substancji ropopochodnych i separatory tłuszczowe. Wykonujemy czyszczenia zbiorników retencyjnych, osadników, piaskowników oraz pompowni i przepompowni.

Czyszczenie kanalizacji przemysłowej

Usługi udrażniania kanalizacji wykonywujemy za pomocą wysokociśnieniowych głowic WUKO. Zajmujemy się czyszczeniem kanalizacji ogólnospławnych, sanitarnych i deszczowych.
Dbamy o organizację pracy, aby usługi realizować w sposób sprawny i szybki.

Odbiór odpadów niebezpiecznych i oleju

Branża odbioru odpadów niebezpiecznych oraz transportu olejów wymaga niebywałej staranności w trakcie realizacji. Istotą jest odpowiednie zabezpieczenie, transport oraz utylizacja materiałów, aby zniwelować ich negatywny skutek oddziaływania na środowisko.

Transport odpadów niebezpiecznych

Zajmujemy się odbiorem i transportem odpadów niebezpiecznych. Usługi realizujemy na podstawie umów, których wzory znajdują się na podstronie "Dokumenty". Gwarantujemy bezpieczeństwo procesu odbioru i transportu odpadów niebezpiecznych.

Transport oleju przepracowanego

Nasza Firma specjalizuje się w odbiorze oleju przepracowanego i jadalnego. Skupujemy oleje w każdej ilości na podstawie indywidualnej wyceny. Transport oraz odbiór olejów wykonujemy w sposób bezpieczny dla środowiska!