PRACA

Aktualne oferty pracy

PRACA

Monika Chudak

Specjalista d/s zagospodarowania odpadów

 +48 504 167 752
 monika.chudak@wektorsc.eu

DO NASZEGO ZESPOŁU PRZYJMIEMY

1. Kierowca:
wymagania: prawo jazdy kat. C, szkolenie ADR (przewóz materiałów niebezpiecznych, znajomość systemów SENT i BDO.
Zakres obowiązków:
Kierowca zajmuje się odbiorem, załadunkiem materiałów niebezpiecznych. materiały te – odpady podlegają monitorowaniu
przez Urząd Celny – SENT.
Aby dokonać odbioru odpadu należy być zarejestrowanym w BDO o tam generować kartę przekazania odpadów. Karty
generuje nadawca, kierowca sprawdza zgodnosc odpadu.

2. Pracownik administracyjno-biurowy/asystent księgowej , praca na pełny etat, praca stacjonarna
Wymagania : wykształcenie średnie / wyższe. Podstawoaa zanjomośc zasad rachunkowości/obsługi klienta
Zakres obowiązków: obsługa platformy BDO, kontakt z klientem, wprowadzanie danych do systemu magazynowego,
obsługa nowego programu do obsługi klientów,
genrowanie faktur, wystawianie faktur, przygotowywanie kart wyjazdu dla kierowcy.

CV PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES: PATRYCJA.SIEKANSKA@WEKTOR.EU.